Hakkımızda

Firmaportal.com ülkemizin her şehrindeki firmalar hakkında bilgi verme amacıyla tasarlanmış bir firma rehber portalıdır. Amacı iş yapmak istediğiniz firmalar hakkında bilgi vermek, rehberlik etmek ve işlemlerinizi kolaylaştırmaktadır.

Sistemimize kaydolarak firmalarınızı ücretsiz şekilde ekleyip yayınlayabilir ve ücretsiz bir biçimde Türkiye'nin her yerinden özel müşteriler bulabilirsiniz. Firmanızın lokasyonu, telefon numaralarınız, firmanız hakkında kısa bir tanıtım yazısı, birkaç resim, mail adreslerinizi ekleyrek kolayca ulaşılabilir hale gelirsiniz. Firmaportal.com'a kayıt olmak ve firmanızı ekleme işlemleri oldukça basittir. İsim-soyisim, mail adresiniz, telefon numaranız gibi bilgilerle kaydolarak hemen başlayabilirsiniz.

Yaşadığınız il veya ilçedeki firmalar, kurum ve kuruluşlar ve her türlü iş yeri hakkında genel bilgileri edinebilir, iletişim adresleri sayesinde kolayca iletişim kurabilirsiniz. Her firma hakkında teker teker araştırma yapmanıza gerek kalmaz ve sizi bu zahmetten kurtarır. Ayrıca belli sektörde hizmet veren firmaları lokasyonlarına göre sınırlayarak görebilirsiniz. 

İster yerel bir firma ister orta ölçekli veya büyük bir işletme olsun her türlü firmanın bilgilerine ulaşabilirsiniz. Türkiye'nin en gelişmiş firma rehberi olarak hizmet sunan firmaportal.com bu konuda size yardımcı olacaktır. Arama motorlarının koyduğu bazı kısıtlamalar sebebiyle istediğimiz firmaya ulaşmanız kolay olmasa da firmaportal.com ile bunun üstesinden gelebilirsiniz.

Sade ve kullanıcı dostu arayüzü, on binlerce firmadan oluşan geniş yelpazeli rehberi ile Firma Portal, ülkemizin en büyük firma rehberi olma özelliğini taşımaktadır. Müşteri memnuniyeti düsturuyla ilerleyen ekibimiz her geçen gün rehberimizdeki firma ağını genişletmekte ve ülkemizin en kılcal damarlarındaki ufak işletmelere kadar ulaşmaktadır. Bu sayede siz değerli ziyaretçilerimiz de istediğiniz firmayı sokağa bile çıkmadan bulabilir, ulaşabilir ve iletişim kurabilirsiniz.

Teknolojinin hayatımıza girmesiyle iş dünyası da bundan büyük ölçüde etkilenmiştir. Firma sahipleri firmalarını teknoloji bazlı reklamlarla öne çıkararak müşterilerine ulaşmak isterken bu da büyük bir rekabet getirmiştir. Firma sahibi olarak firmanızı sistemimize ücretsiz biçimde kaydedebilir, binlerce müşteriye ücretsiz şeklide ulaşma imkanına sahip olabilirsiniz. Bu sizi rakiplerinize karşı oldukça avantajlı hale getirdiği gibi cirolarınız ve müşteri sayınızda da artışı getirecektir. Çünkü firmaportal.com sizi on binlerce ziyaretçiye ücretsiz şekilde göstermekte ve firmanız hakkında bilgiler vermektedir.

Aynı zamanda ortak iş yapmak istediğiniz firmaları da bulmanızı sağlayarak sizi büyük bir zaman kaybından kurtaracaktır. Aynı sektörde iş yaptığınız yada yapmak istediğiniz firmalara ulaşarak onlarla iletişim kurabilir ve bu şekilde hızlıca ortaklıklar kurabilirsiniz.

Firmaportal.com olarak her geçen gün rehberimizi genişletmeye ve sizlere daha iyi hizmet sunmaya çalışıyoruz.